Η ξεκαρδιστική κωμική παράσταση Τοc Toc του Laurent Baffie, σε σκηνοθεσία Κώστα Σπυρόπουλου και με ένα λαμπερό καστ ηθοποιών που μας δείχνει τι γίνεται όταν 6 άτομα αποφασίζουν να κάνουν μόνα τους group therapy στο σαλόνι ενός ψυχολόγου, στο Θέατρο Ήβη στου Ψυρρή
![toc toc](https://www.mytheatro.gr/wp-content/uploads/toc-toc.jpg)
Μετά την τεράστια επιτυχία του ”Ο Παππούς έχει πίεση”, που για δύο χρόνια το θεατρόφιλο κοινό έβλεπε και ξανάβλεπε, το Θέατρο Ήβη και η Κάππα Σίγμα productions, ετοίμασαν μια ακόμη τρελή, ξεκαρδιστική κωμωδία: το “Τoc Toc” του Laurent Baffie.
Mε πρωταγωνιστές τους Κώστα Σπυρόπουλο, Χρήστο Βαλαβανίδη, Ματθίλδη Μαγγίρα, Θωμαίδα Ανδρούτσου, Κατερίνα Γερονικολού, Ορφέα Παπαδόπουλο και… τον εαυτό του, σκηνοθετεί ο Κώστας Σπυρόπουλος.
Λίγα λόγια για την Θεατρική Παράσταση
Αυτή την φορά, οι ασθένειες είναι…ψυχογενείς. Έξι άτομα περιμένουν στο σαλονάκι ενός διάσημου ψυχολόγου, όλοι τους με ιδεοψυχαναγκαστικές διαταραχές
[den blepo caveman toc toc]